Na wesoło

Muszę was przeprosić, że czytanie idzie mi tak wolno... Opowiadania Poe'go nie należą do najprostszych, a przy tych upałach mój mózg, co za tym idzie całe ciało, odmawia mi posłuszeństwa. Dlatego dziś wstawiam luźni pościk, żeby nie męczyć siebie i przede wszystkim Was ;)Miłego leniuchowania w tą upalną niedzielę! Żebyście mieli więcej ochoty na czytanie :) 

P.S. Pytanie na dziś: Jakie Wy macie dziwactwa związane z książką? 

22 komentarze:

 1. Z tą dziką myślą to totalnie true story.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. O tak, zwłaszcza w takich cudnych temperaturach dzikie myśli przychodzą dość często. Co do kwejkowego obrazka... dałam sobie szlaban i próbuję ograniczyć ;)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla mnie też temperatury nie pozwalają zabrać się za książki. Ale dostawa z biblioteki niweluje nawet największe niechęci.
  Dzikie myśli hasają do woli, a i kupowanie książek, zwłaszcza przy takich promocjach jak na weltbild idzie w ekspresowym tempie.
  Ja osobiście nie mam żadnych dziwactw... poza tym, że obsesyjnie staram się nie zagiąć grzbietu książki. Nawet z ''Dallas '63'' mi się udało.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie cierpię takich upałów, odbierają mi ochotę na czytanie książek...
  Ja dziwactw także nie posiadam...

  OdpowiedzUsuń
 5. Haha, wszystkie te obrazki to mnie pasują :D
  Z temperaturą zgadzam się, pewnie większość osób męczy ta temperatura. Ale ja włączę sobie wentylator i jeszcze jakoś ta się żyć. ; DD

  Pozdrawiam! :*

  OdpowiedzUsuń
 6. O tak, 10 (a czasem nawet więcej) do przeczytania, a wciąż kupuję nowe. Kaca książkowego też czasem miewam. No i namiętnie wącham nowe książki :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Tak, ja kupuję nowe książki, choć mam sporo nieprzeczytanych :D A z tym czasem też prawda, brakuje go na te wszystkie dobre książki.

  OdpowiedzUsuń
 8. Takie prawdziwe te obrazki... :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Te obrazki są świetne i z pewnością opisują cechy każdego mola książkowego:) Ja lubię, gdy książka ma fajne kartki i ładny zapach (są takie, naprawdę!).

  OdpowiedzUsuń
 10. często mam kaca książkowego ;p
  dziwactwa? hmm... wącham strony nowych książek, uwielbiam zapach tuszu drukarskiego, poza tym lubię przeczytać kilka zdań z losowo wybranej strony po otwarciu nowej lektury zanim w ogóle się za nią zabiorę

  OdpowiedzUsuń
 11. Dobre, tego mi było trzeba :). Mam dziwactwa typowe; wącham książki, kupuje nadmiernie i co z tego, że mam całą półkę nie przeczytanych lektur, czytam nawet jak nie mama czasu, ale dobra i jedna kartka (zazwyczaj na jednej się nie kończy) no i niestety zawsze czytam ostatnia stronę.
  Upał jest porażający, normalnie piekło na ziemi, na moim termometrze było dzisiaj 40 stopni, ocieplenie klimatu uważam za rozpoczęte ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. może dla mnie to normalne moi rodzice uważaja ze jestem niepowazna leżąc na 40 stopniowym ulape i czytam ks. pod pretekstem ze sie opale . :D Dzisiaj jednak przyznałam im racje , bo nie moge sie ruszac wszystko mnie piecze !
  http://books-for-imagination.blogspot.com/ zapraszam do mnie oraz oczywiście obserwuje . ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Kac książkowy - największa bolączka każdego czytelnika:P

  OdpowiedzUsuń
 14. Te wszystkie obrazki idealnie do mnie pasują. Chociaż ja bym jeszcze musiała dodać coś w stylu "Czeka na ciebie stos książek i nie wiesz którą masz przeczytać".

  OdpowiedzUsuń
 15. Co do tych obrazków, to ogromny ból, kiedy czytam, czytam i nagle zdaję sobie sprawę, że od kilkunastu stron robiłam to bezmyślnie! :D

  Muszę Ci napisać, że za każdym razem kiedy otwieram Twojego bloga i włącza mi się muzyka, to podskakuję na krześle z wrażenia, że nagle coś zaczyna mi grać. :D

  OdpowiedzUsuń
 16. Dziwactwa? Niektórzy za dziwactwo mogą uznać sam fakt, że tak dużo czytam;)

  OdpowiedzUsuń
 17. Te obrazki opanowały fejsbuka i zawsze poprawiają mi humor, ale przede wszystkim... są cholernie prawdziwe!!!

  OdpowiedzUsuń
 18. Hahaha, te obrazki zawsze mnie rozśmieszają, a znajomi którzy wiedzą że czytam jak dla nich 'ogromne ilości', wstawiają mi te obrazki na tablice fejsbukową masowo :)
  PS. Świetna muzyka!

  OdpowiedzUsuń
 19. Kac książkowy - on mnie powalił xD

  OdpowiedzUsuń
 20. Na pewno mam manię gromadzenia książek. Jeżeli nie mogę sobie jakiejś kupić to i tak pójdę do biblioteki wypożyczyć kilka, choć czasu brak. ;D

  OdpowiedzUsuń